1
Panašu į VĮ „Regitra“

Mūsų KET testai ir testų klausimai yra sukurti pagal VĮ „Regitrą“, todėl valstybinio egzamino metu susidursite su labai panašiais klausimais

2
Paaiškinimai atsakymuose

Peržiūrint testo atsakymus, prie sunkesnių klausimų rasite paaiškinimą bei kelių eismo taisyklės punktą, pagal kurį jis yra paremtas

3
Mokymosi progresas

Kiekvieno išspręsto KET testo rezultatas bus išsaugotas Jūsų profilyje, taip galėsite bet kada pasitikrinti ir sekti savo mokymosi progresą

Įsigykite sprendimo kodąPasirinkite norimą valandų kiekį
Klaida! Jūsų interneto naršyklėje išjungtas "Javascript" naudojimas, norėdmi spręsti KET testus įjunkite "Javascript" veikimą arba pabandykite prisijungti per kitą interneto naršyklę.
KET bilietų pirkimas
Populiariausias

Įsitikinkite, kad įvestas el. paštas teisingas - į jį po apmokėjimo bus išsiųstas sprendimo kodas

Jau turite sprendimo kodą? Prisijungti

Sprendimo kodo laikas skaičiuojamas tik atsakinėjant į testų klausimus ir galios tol, kol sprendimams išnaudosite visą laiką!

Kiti privalumai:
 • Virš 3500 testų klausimų
 • A, AM, B, BE, C, D kategorijos
 • Testai pagal pasirenkamas temas
 • Laikas skaičiuojamas tik sprendžiant
 • Naujausi 2024 metų klausimai
 • Nuolat atnaujinamas ir kuriamas testų turinys
 • Neribotas įrenginių kiekis prisijungimams
 • Jūsų mokymosi progreso statistika
Išbandyti nemokamą KET testą
Kodėl mes?

Mūsų pagrindinis tikslas - kad Jūs išlaikytumėte valstybinį teorijos egzaminą iš pirmojo karto!

Mes nuolatos sekame VĮ „Regitros“ ir KET atnaujinimus bei bendraujame su vairavimo mokyklų atstovais, kad užtikrintumėme pačią naujausią ir kokybiškiausią mokymosi medžiagą.

Didžiuojamės ruošdami būsimuosius vairuotojus jau nuo 2017 metų!

Paskutinis(-ė) sprendė:
greta
65% / neišlaikyta
(5240)
Dažniausiai užduodami klausimai
 • Kas yra KET testai, arba kitaip, KET bilietai?

  KET testai, arba kitaip, KET bilietai, tai - specialūs testai, parengti tokiu pačiu principu kaip valstybinis Regitros teorijos egzaminas, su daugybe įvairių klausimų ir eismo situacijų, skirti padėti lengviau įsisavinti teorines žinias ir puikiai pasiruošti valstybiniam egzaminui.

 • Kiek laiko reikėtų mokytis ir spręsti KET testus prieš laikant valstybinį teorijos egzaminą?

  Tai skiriasi kiekvienam, atitinkamai pagal jau turimas teorines žinias ir gebėjimą išmokti naują informaciją, tačiau rekomenduojame spręsti KET testus tol, kol pradėsite pastoviai ir tolygiai rinkti bent 85% ar didesnius balus kiekvieno testo metu iš eilės ir jausitės pakankamai pasiruošę.

  AM, A, A1, A2, B1 ir B kategorijų teorijos egzaminams galima ruoštis savarankiškai, be vairavimo mokyklos kursų, tačiau KET testai yra tiek pat naudingi papildomai mokantis ir kitų kategorijų teoriją savarankiškai.

 • Kokių kategorijų KET testus galima spręsti Teorija.lt?

  Galite rinktis spręsti šių kategorijų testus: A (A1, A2), AM, B (B1), BE, C (C1, CE, C1E), D (D1, DE, D1E). Kiekvienoje kategorijoje galite rinktis spręsti bendrą standartinį testą arba spręsti pagal atskiras temas.

 • Ar galiu peržiūrėti padarytas klaidas ir sprendimų rezultatus?

  Taip, su KET sprendimo kodu po kiekvieno išspręsto testo galėsite peržiūrėti testo rezultatą, padarytas klaidas, sunkesnių klausimų paaiškinimus. Laikas klaidų peržiūrai yra neribotas. Taip pat, bet kada galėsite peržiūrėti savo profilio puslapį, kur bus išsaugoti Jūsų spręstų testų rezultatai ir statistika.

 • Ar Jūsų testų klausimai tokie patys kaip Regitroje?

  Regitra savo klausimų neviešina, todėl identiškų klausimų niekur nebūna, tačiau mūsų testai yra kuriami tokiu pat principu kaip ir per valstybinį egzaminą, taip pat bendradarbiaujame su vairavimo mokyklomis ir egzaminą jau laikiusiais asmenimis, kad galėtume pasiūlyti kuo panašesnius klausimus.

 • Kiek laiko galios mano KET testų sprendimo kodas ir kaip skaičiuojamas sprendimo laikas?

  Sprendimo kodas galios neribotą laiką tol, kol testams išnaudosite visą įsigytą laiką. Laikas skaičiuojamas tik testo metu, atsakinėjant į klausimus.

 • Kokiais būdais galima atsiskaityti už KET testus?

  Apmokėti galite visais patogiausiais mokėjimo būdais - internetine bankininkyste, mokėjimo kortelėmis bei grynais Maxima ir Perlas terminaluose.

 • Ar galima išbandyti nemokamai, prieš perkant sprendimo kodą?

  Taip, susipažinti su KET testais galite spręsdami nemokamą, demonstracinę versiją čia.

 • Kaip gausiu savo užsakytą sprendimo kodą?

  Užsakytas sprendimo kodas bus automatiškai išsiųstas Jūsų nurodytu el. pašto adresu iš karto po mokėjimo patvirtinimo, priklausomai nuo naudoto mokėjimo būdo tai trunka iki kelių minučių.

 • Užsakymo metu nurodžiau blogą el. pašto adresą ir negavau KET testų sprendimo kodo, ką daryti?

  Susisiekite su mumis el. paštu [email protected] nurodydami užsakymo numerį arba mokėjimo patvirtinimą ir patikslinkite el. paštą, kuriuo norėtumėte, kad būtų persiųstas sprendimo kodas.

 • Kaip galiu spręsti KET testus?

  Mūsų KET testai yra pritaikyti visų dydžių ekranams, todėl juos spręsti galite bet kada ir iš bet kokio įrenginio, turinčio interneto prieigą.

 • Kaip pasiruošti ir išlaikyti valstybinį teorijos egzaminą?

  Prieš sprendžiant KET testus, rekomenduojame bent porą kartų atidžiai perskaityti kelių eismo taisykles (KET) ir peržiūrėti kelių ženklus, po to - spręskite KET testus, jie padės lengviau įsiminti ir įsisavinti šias žinias.

 • Kiek laiko trunka KET testai ir kokia jų trukmė?

  Mūsų KET testai sukurti ir atitinka tokį patį principą kaip ir valstybinis Regitros teorijos egzaminas, todėl testo klausimų kiekis ir duotas laikas priklausys nuo sprendžiamos kategorijos.

  Testus ir egzaminus sudaro tiek pat minučių, kiek juose yra klausimų. A kategorijoms - 35 klausimai, B - 30, C ir D - 40, o sprendžiant pagal temas - 20.

 • Kiek kartų galima laikyti valstybinį teorijos egzaminą?

  Teorijos egzamino perlaikymų skaičius nėra ribojamas, tačiau neišlaikę egzamino, registruotis jį perlaikyti galėsite ne greičiau kaip po 7 kalendorinių dienų.