KET bilietų įsigyjimas

Pagrindiniame (Pradžia) puslapyje, šiek tiek žemiau po prisijungimo skiltimi rasite sprendimo kodo užsakymo sekciją, į ją taip pat galite patekti paspaudę ČIA arba paspaudę „Įsigyti“ šalia prisijungimo sekcijos:

ket testas

Jeigu esate kuriame nors kitame puslapyje, į sprendimo kodo įsigyjimo zoną galite patekti paspaudę mygtuką „Įeiti“ viršutiniame puslapio meniu - atsidariusioje lentelėje paspauskite „Dar neturite sprendimo kodo? Įsigyti“ ir būsite nukreipti į užsakymo formą:

vairavimo testai

KET testų sprendimo kodą galite įsigyti keliais būdais – el. bankininkyste arba SMS žinute (dėl tarifų, kainos mokant SMS žinutėmis yra aukštesnės).

Sprendimo kodo įsigyjimo formoje:

regitros bilietai

Pasirinkite norimą mokėjimo būdą.

Jeigu renkatės mokėti el. bankininkyste, paspauskite ir pasirinkite norimą sprendimo valandų kiekį ir apačioje įveskite savo el. pašto adresą du kartus, į šį el. pašto adresą po apmokėjimo bus automatiškai išsiųstas Jūsų įsigytas sprendimo kodas. Apmokant el. bankininkyste labai svarbu po apmokėjimo palaukti, kol būsite peradresuoti atgal į mūsų svetainę, kitaip sistema gali mokėjimo iki galo neužskaityti ir neišsiųsti Jūsų sprendimo kodo – tokiu atveju gali tekti susisiekti su mumis, kad kodą išsiųstumėme pakartotinai, tačiau mes tokius užsakymus tikriname ir siunčiame kelis kartus į dieną, todėl dažniausiai užsakymą patvirtinsime Jums nespėjus su mumis susisiekti.

Norėdami už KET bilietus mokėti SMS žinute, pasirinkite norimą valandų kiekį ir atitinkamai išsiųskite nurodytą raktažodį nurodytu numeriu, mokėjimas įvykdomas automatiškai ir po apmokėjimo gausite SMS žinutę atgal į tą patį telefono numerį, kurioje bus pristatytas Jūsų užsakytas sprendimo kodas.

Bandžiau apmokėti SMS žinute, tačiau kodo negavau

Sėkmingo apmokėjimo SMS žinute atveju, visada po žinutės išsiuntimo gausite dvi automatines SMS žinutes atgal iki minutės bėgyje – vieną iš mūsų, su užsakytu sprendimo kodu, kitą – pranešimą iš mokėjimų operatoriaus apie sėkmingą mokėjimą.

Jeigu išsiuntę SMS žinutę minutės-dviejų bėgyje negaunate jokio atsako – mokėjimas nebuvo sėkmingas ir pinigai nuo Jūsų sąskaitos nuskaičiuoti nebuvo. Taip nutikti gali dėl: neteisingai įvesto raktažodžio / telefono numerio, nepakankamų lėšų sąskaitoje, naudojamo tinklo operatoriaus trikdžių, ar abonemento nustatymų.

Pirmiausia įsitikinkite, ar pakankamas likutis kortelėje, iš kurios bandote atlikti užsakymą. Taip pat, patikrinkite, ar įvedėte teisingą telefono numerį ir, ar SMS raktažodį vedate būtent taip, kaip nurodyta mūsų svetainėje – didžiosiomis raidėmis ir be tarpų.

SMS mokėjimus galite pakartoti, prieš tai atlikti nepavykę bandymai papildomai nuskaičiuoti nebebus.

Jeigu po SMS išsiuntimo vis tiek negaunate jokio atsako – kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių arba rinkitės kitą apmokėjimo būdą.

Prisijungimas prie KET testų sistemos

Kai gaunate įsigytą sprendimo kodą, prisijungti prie sistemos galite keliais būdais:

Jeigu esate pagrindiniame „Pradžia“ puslapyje, sprendimo kodą galite įvesti viršuje esančioje prisijungimo formoje ir paspausti mėlyname fone esančią baltą rodyklę:

regitros klausimai

Jeigu esate bet kuriame kitame puslapyje, arba taip jungtis Jums yra patogiau, prisijungti taip pat galite paspaudę „Įeiti“ mygtuką, kurį rasite viršutiniame meniu, jį paspaudus atsidarys lentelė, kurioje galėsite įvesti savo sprendimo kodą ir prisijungti prie sistemos:

nemokami ket bilietai

Prisijungę ir įvedę savo vardą matysite tokį meniu:

ket bilietai nemokamai

Čia galite pasirinkti, kokios kategorijos KET testą norite spręsti, tiesiog paspauskite ant norimos kategorijos ir būsite nukreipti į testo sprendimą. Apačioje taip pat yra mygtukas, kuris Jus nukreips į Jūsų profilį kur matysite savo informaciją, o po profilio mygtuku rodomas laikas, kuris yra likęs su Jūsų sprendimo kodu (šis laikas skaičiuojamas tik tada, kai sprendžiate KET testus), kodo laikui pasibaigus – būsite išregistruojami iš sistemos. Jeigu pasibaigė Jūsų kodo sprendimo laikas, o Jūs dar nesijaučiate pakankamai savimi pasitikintys laikyti teorijos egzaminą, rekomenduojama įsigyti naują sprendimo kodą ir spręsti testus tol, kol pradėsite testuose rinkti ne mažesnį nei 80-90% balą. Paspaudę „Atsijungti“ atsijungsite iš sprendimo kodo, su kuriuo esate prisijungę tuo metu iki tol, kol prisijungsite vėl jį įvedę.

Taip pat, prisijungę su kodu, puslapio viršuje matysite mygtuką „Meniu“, kurį paspaudę matysite tokį vaizdą:

nemokamas ket testas

Čia galite matyti savo sprendimo kodą, su kuriuo esate prisijungę tuo metu bei jam likusį laiką.

Apačioje taip pat galite paspausti atitinkantį mygtuką, jeigu norite pradėti spręsti KET bilietus, arba peržiūrėti savo profilį, arba atsijungti nuo sprendimo kodo, su kuriuo tuo metu esate prisijungę tuo metu.

Pradėję spręsti testą matysite tokį vaizdą:

ket testai nemokamai

Teste turėsite atsakyti į pateiktus klausimus, naviguoti tarp klausimų galite paspaudę ant atitinkamo klausimo numerio apačioje arba su „Pirmyn“ ir „Atgal“ mygtukais, kaip Jums asmeniškai patogiau. Viršuje taip pat matote laiką, kuris yra likęs pačio testo išsprendimui.

Jeigu norite, klausimus galite praleisti ir grįžti juos atsakyti vėliau. Klausimai, kuriuose pažymėjote nors vieną atsakymą pasižymi tamsesne spalva klausimo puslapio langelyje, tad tokiu būdu matysite, kurių klausimų dar neatsakėte:

regitros testai

Priėjus paskutinį testo klausimą, vietoj mygtuko „Pirmyn“ matysite mygtuką „Baigti testą“, jį paspaudus testas užbaigiamas ir susumuojami jo rezultatai, tai padarę matysite tokį vaizdą:

teorija

Čia matysite ar KET testas išlaikytas, koks jo balas, bei kiek klaidų padarėte. Atsakytus klausimus galite peržiūrėti paspaudę atitinkamą klausimo numerį apačioje. Teisingai atsakyti klausimai pažymėti žaliai, neteisingai – raudonai.

teorijos klausimai

Matysite, kurie atsakymai buvo teisingi, ir kuriuos atsakymus pažymėjote Jūs.

Norėdami spręsti naują testą, tiesiog paspauskite „Spręsti iš naujo“.

Plačiau apie pačią testo eigą ir principą galite paskaityti ČIA.

Tam, kad Jums būtų paprasta sekti Jūsų mokymosi progresą, sukūrėme „Profilis“ skiltį, nuėję į ją matysite tokį vaizdą:

ket

Čia matysite informaciją apie savo sprendimo kodą, spręstų KET bilietų vidurkį bei paskutinių 50 sprestų testų rezultatus, taip pat savo sprendimo kodo laiko pratęsimų istoriją, jeigu esate nors kartą papildę laiką.

Papildomų valandų KET testams spręsti įsigyjimas

Pritrūkę laiko spręsti testams, bet kada galėsite jį nesunkiai pasipildyti!

Jeigu jau baiginėjasi Jūsų turimas KET bilietų sprendimo kodo laikas, tačiau dar nesijaučiate pakankamai pasiruošę laikyti valstybinį teorijos egzaminą, bet kada galite vos kelių mygtukų paspaudimu įsigyti papildomų valandų, pratęsti savo kodo galiojimo laiką ir spręsti testus toliau.

Pratęsti savo jau turimą kodą bus žymiai greičiau ir paprasčiau, nei įsigyti naują, atskirą sprendimo kodą. Pratęsus turimo kodo laiką taip pat išlieka visa Jūsų prieš tai spręstų testų su tuo kodu istorija, tad tampa paprasčiau sekti savo mokymosi progresą.

Norėdami pratęsti sprendimo kodo laiką, paspauskite pratęsimo mygtuką, kurį galite rasti tiek savo profilyje, tiek pagrindiniame puslapyje prisijungus su kodu, tiesiai po testų kategorijos pasirinkimu. Pratęsimo mygtuką taip pat galite rasti meniu skiltyje:

ketbilietai

Tuomet būsite nukreipti į mokėjimo puslapį, kur galėsite pasirinkti sau patogų mokėjimo būdą (dėl taikomų tarifų, mokant SMS žinute kaina didesnė)

regitra

Čia pasirinkite norimą mokėjimo būdą. Norint mokėti elektroniniu atsiskaitymu, pasirinkite norimą valandų kiekį kuriuo norite pratęsti savo sprendimo kodo laiką ir spauskite "Pasirinkti", po to būsite nukreipti į mokėjimo puslapį. Sėkmingai apmokėjus užsakymą, kelių minučių bėgyje (priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo) Jūsų sprendimo kodo laikas prasitęs automatiškai ir pratęsimo istorija bus matoma Jūsų profilyje.

Jeigu pratęsimą norite apmokėti SMS žinute, šio mokėjimo būdo skiltyje pasirinkite vieną iš galimų pratęsimo variantų ir išsiųskite žinutę nurodytu numeriu su pasirinktu pratęsimo kodu. Išsiuntę žinutę atgal į tą patį numerį gausite žinutę iš mūsų, kurioje automatiškai atsiųsime Jums įsigytą pratęsimo kodą. Tą pratęsimo kodą reikės įvesti pratęsimo kodo laukelyje, esančiame po SMS žinučių mokėjimo langu. Teisingai įvedus pratęsimo kodą Jūsų sprendimo laikas prasitęs automatiškai.

Savo sprendimo laiko pratęsimo istoriją visuomet galėsite sekti iš savo profilio, nors kartą pratęsus savo sprendimo laiką matysite lentelę su šia informacija:

regitros bilietai

Visa Teorija.lt svetainė ir testų sprendimo sistema yra prisitaikanti prie bet kokio ekrano dydžio, todėl naudotis bus patogu ir lengva ne tik iš kompiuterio, bet ir iš mobilaus telefono ar planšetės.

Linkime sėkmės laikant teorijos egzaminą, būtų malonu jeigu po laikymo praneštumėte mums kaip sekėsi, mums visuomet įdomūs mūsų klientų rezultatai!


Nemokamas KET testas