KET bilietų įsigyjimas

Pagrindiniame (Pradžia) puslapyje, šiek tiek žemiau po prisijungimo skiltimi rasite sprendimo kodo užsakymo sekciją, į ją taip pat galite patekti paspaudę ČIA arba paspaudę „Įsigyti“ šalia prisijungimo sekcijos:

ket testas

Jeigu esate kuriame nors kitame puslapyje, į sprendimo kodo įsigyjimo zoną galite patekti paspaudę mygtuką „Įeiti“ viršutiniame puslapio meniu - atsidariusioje lentelėje paspauskite „Dar neturite sprendimo kodo? Įsigyti“ ir būsite nukreipti į užsakymo formą:

vairavimo testai

Prisijungimas prie KET testų sistemos

Kai gaunate įsigytą sprendimo kodą, prisijungti prie sistemos galite keliais būdais:

Jeigu esate pagrindiniame „Pradžia“ puslapyje, sprendimo kodą galite įvesti viršuje esančioje prisijungimo formoje ir paspausti mėlyname fone esančią baltą rodyklę:

regitros klausimai

Jeigu esate bet kuriame kitame puslapyje, arba taip jungtis Jums yra patogiau, prisijungti taip pat galite paspaudę „Įeiti“ mygtuką, kurį rasite viršutiniame meniu, jį paspaudus atsidarys lentelė, kurioje galėsite įvesti savo sprendimo kodą ir prisijungti prie sistemos:

nemokami ket bilietai

Prisijungę ir įvedę savo vardą matysite tokį meniu:

ket bilietai nemokamai

Čia galite pasirinkti, kokios kategorijos KET testą norite spręsti - tiesiog paspauskite ant norimos kategorijos ir būsite nukreipti į testo langą. Apačioje taip pat yra mygtukas, kuris Jus nukreips į Jūsų profilį kur matysite savo informaciją, o po profilio mygtuku rodomas laikas, kuris yra likęs su Jūsų sprendimo kodu (šis laikas skaičiuojamas tik tada, kai sprendžiate KET testus), kodo laikui pasibaigus – būsite išregistruojami iš sistemos. Jeigu pasibaigė Jūsų kodo sprendimo laikas, o Jūs dar nesijaučiate pakankamai savimi pasitikintys laikyti teorijos egzaminą, rekomenduojama įsigyti naują sprendimo kodą ir spręsti testus tol, kol pradėsite testuose rinkti ne mažesnį nei 80-90% balą. Paspaudę „Atsijungti“ atsijungsite iš sprendimo kodo, su kuriuo esate prisijungę tuo metu iki tol, kol prisijungsite vėl jį įvedę prisijungimo laukelyje.

Taip pat, prisijungę su kodu, puslapio viršuje matysite mygtuką „Meniu“, kurį paspaudę matysite tokį vaizdą:

nemokamas ket testas

Čia galite matyti savo sprendimo kodą, su kuriuo esate prisijungę tuo metu bei jam likusį laiką.

Apačioje taip pat galite paspausti atitinkantį mygtuką, jeigu norite pradėti spręsti KET bilietus, peržiūrėti savo profilį, arba atsijungti iš sistemos.

Pradėję spręsti testą matysite tokį vaizdą:

ket testai nemokamai

Teste turėsite atsakyti į pateiktus klausimus, naviguoti tarp klausimų galite paspaudę ant atitinkamo klausimo numerio apačioje arba su „Pirmyn“ ir „Atgal“ mygtukais, kaip Jums asmeniškai patogiau. Viršuje taip pat matote laiką, kuris yra likęs pačio testo išsprendimui.

Jeigu norite, klausimus galite praleisti ir grįžti juos atsakyti vėliau. Klausimai, kuriuose pažymėjote nors vieną atsakymą automatiškai pasižymi tamsesne klausimo numerio fono spalva, tad lengvai matysite, kurių klausimų dar neatsakėte:

regitros testai

Priėjus paskutinį testo klausimą, vietoje mygtuko „Pirmyn“ matysite mygtuką „Baigti testą“, jį paspaudus testas užbaigiamas ir susumuojami jo rezultatai:

teorija

Čia matysite ar KET testas išlaikytas, koks jo balas, bei kiek klaidų padarėte. Atsakytus klausimus galite peržiūrėti paspaudę atitinkamą klausimo numerį apačioje. Teisingai atsakyti klausimai pažymėti žaliai, neteisingai – raudonai.

teorijos klausimai

Matysite, kurie atsakymai buvo teisingi, ir kuriuos atsakymus pažymėjote Jūs.

Norėdami spręsti naują testą, tiesiog paspauskite „Spręsti iš naujo“.

Plačiau apie pačią testo eigą ir principą galite paskaityti ČIA.

Tam, kad Jums būtų paprasta sekti Jūsų mokymosi progresą, naudokite „Profilis“ skiltį:

ket

Čia matysite informaciją apie savo sprendimo kodą, spręstų KET bilietų vidurkį, išspręstų testų rezultatus, taip pat savo sprendimo kodo laiko pratęsimų istoriją, jeigu esate nors kartą papildę laiką.

Papildomų valandų KET testams spręsti įsigyjimas

Pritrūkę laiko spręsti testams, bet kada galėsite jį nesunkiai pasipildyti!

Jeigu jau baiginėjasi Jūsų turimas KET bilietų sprendimo kodo laikas, tačiau dar nesijaučiate pakankamai pasiruošę laikyti valstybinį teorijos egzaminą, bet kada galite vos kelių mygtukų paspaudimu įsigyti papildomų valandų, pratęsti savo kodo galiojimo laiką ir spręsti testus toliau.

Pratęsti savo jau turimą kodą bus žymiai greičiau ir paprasčiau, nei įsigyti naują, atskirą sprendimo kodą. Pratęsus turimo kodo laiką taip pat išlieka visa Jūsų prieš tai spręstų testų su tuo kodu istorija, tad tampa paprasčiau sekti savo mokymosi progresą.

Norėdami pratęsti sprendimo kodo laiką, paspauskite pratęsimo mygtuką, kurį galite rasti tiek savo profilyje, tiek pagrindiniame puslapyje prisijungus su kodu, tiesiai po testų kategorijos pasirinkimu. Pratęsimo mygtuką taip pat galite rasti meniu skiltyje:

ketbilietai

Nors kartą pratęsus savo sprendimo laiką, savo profilio puslapyje rasite tai patvirtinančią lentelę.

Visa Teorija.lt svetainė ir testų sprendimo sistema yra prisitaikanti prie bet kokio ekrano dydžio, todėl naudotis bus patogu ir lengva ne tik iš kompiuterio, bet ir iš mobilaus telefono ar planšetės.

Linkime sėkmės laikant teorijos egzaminą, būtų malonu jeigu po laikymo praneštumėte mums kaip sekėsi, mums visuomet įdomūs mūsų klientų rezultatai!


Nemokamas KET testas