Spręsti KET testus

Kas yra KET testai?

Norint tinkamai pasiruošti valstybiniam teorijos egzaminui VĮ „Regitroje“ reikia įdėti nemažai pastangų mokantis teoriją, visgi didžioji dalis egzamine pateikiamų klausimų yra sukurti pagal kelių eismo taisykles, o kaip žinia jų yra visai nemažai ir ne kiekvienas turi laiko jas pilnai mokytis skaitydamas jas kelis kartus iš eilės, tai kaip gi pasiruošti tam teorijos egzaminui? Šioje situacijoje gelbsti KET testai!

ket testai

Kaip išlaikyti valstybinį teorijos egzaminą iš pirmo karto?

Mes KET testų rinkoje esame jau gan seniai ir teorijos egzaminui būsimuosius vairuotojus ruošiame jau nuo 2017 metų, todėl žinome, kaip geriausiai ir efektyviausiai pasiruošti šiam egzaminui. Laikant valstybinį teorijos egzaminą, Jums reikia išspręsti pateiktą testą ir teisingai atsakyti į ne mažiau nei 80 procentų jame pateiktų klausimų tam, kad egzaminas būtų išlaikyas. B kategorijos teorijos egzaminuose pateikiama 30 klausimų, A ir AM – 35, C ir D kategorijų - 40 klausimų. Testui išspręsti turite tiek minučių, kiek teste pateiktų klausimų. Klausimas gali turėti kelis teisingus atsakymus. Būtina pažymėti visus teisingus atsakymus tam, kad klausimas būtų atsakytas teisingai. Jeigu atsakymo nežinote arba norite ilgiau pagalvoti, galite pereiti prie kito klausimo ir prie praeito grįžti vėliau. Pasibaigus testo laikui – testas nutraukiamas automatiškai ir susumuojami rezultatai iš per duotą laiką spėtų atsakyti klausimų. Testui pasibaigus matysite, ar jį išlaikėte, ar ne, taip pat galėsite peržiūrėti padarytas klaidas.

Mūsų parduodami KET testai yra sukurti identišku principu ir turi tokį patį valdymą kaip ir galutinis valstybinis teorijos egzaminas. Pasirinktinai nuo sprendžiamos kategorijos gausite atsakyti atitinkantį klausimų kiekį, laikas irgi skaičiuojamas lygiai taip pat. Galite naviguoti tarp klausimų juos praleisdami, grįždami prie jų vėliau, tokiu būdu galite pirmiausiai atsakyti klausimus, kuriuos tikrai žinote, o pabaigai pasilikti tuos, dėl kurių neesate tikri. Kai klausime pažymite nors vieną atsakymą, klausimo puslapio langelio fonas patamsėja, todėl lengvai atskirsite ir matysite, kuriuos klausimus praleidote, taip galėdami lengvai prie jų grįžti. Baigus spręsti kiekvieną testą turėsite galimybę peržiūrėti jo metu padarytas klaidas, matysite kiek klausimų atsakėte teisingai, kiek neteisingai, kiek klausimų neatsakėte išvis. Laikas rezultatų peržiūrai nėra ribojamas, todėl galėsite neskubėdami įsigilinti į savo padarytas klaidas. Prie sunkesnių klausimų visuomet rasite paaiškinimą, kodėl ir kuris atsakymas yra teisingas, taip pat matysite kelių eismo taisyklės punktą, pagal kurį klausimas yra sukurtas ir paremtas. Mūsų KET testuose pateikiami klausimai yra labai panašūs į tuos, kurie bus pateikti per valstybinį egzaminą, ne retai mūsų klientai išlaikę teorijos egzaminą susisiekia su mumis pranešti kaip jiems sekėsi, kokie klausimai buvo sunkesni, kurie klausimai buvo panašūs į spręstus pas mus. Spręsti KET testus rekomenduojama tol, kol pakankamai gerai įsisavinsite ir suprasite testuose pateikiamus klausimus ir kai pradėsite dažnais atvejais rinkti ne mažesnį, negu 80% balą, galiausiai, kol patys jausitės pakankamai savimi pasitikintys laikyti teorijos egzaminą „Regitroje“. Kiekvieno sprendžiamo testo pradžioje Jums pateikiami atsitiktine tvarka parinkti klausimai, nuolatinis testų sprendimas puikiai padeda įsisavinti atsakymus į pateiktus klausimus. Taip pat, savo Teorija.lt profilyje, bet kada prisijungę galite matyti savo spręstų testų istoriją, pagal ją matysite, kaip Jums sekasi, taip pat rodomas Jūsų bendras išspręstų testų vidurkis.

Nemokamas KET testas